Murray bo izdelal posebno serijo 25 vozil, posvečeno Nikiju Laudi.
Gordona Murrayja sem spoznal pred desetimi leti, ko me je sotekmovalec v Le Mansu iz sosednjega boksa, gospod Thomas Bscher, takratni predsednik Bugattija, povabil na osebni test na Sicilijo. Da ne bi zamudil na tak poseben dogodek, sem najel privatno reaktivno letalo, ki mi ga je odstopil Niki Musič, ki je tudi osebno pilotiral jeta. Da sem prišel v stilu, me je spremljala ena izmed najlepših deklet sveta. Pristali smo na letališču Palermo, kjer nas je čakal Bugattijev helikopter, ki nas je pripeljal na samostan San Domenico, kjer smo imeli zajtrk. Tam mi je Thomas predstavil Murrayja, s katerim sta delala na projektu dirkalnega McLarna F1, ki ga je Thomas pilotiral na Le Mansu. Sorodni duši sva se z Murrayjem takoj zatopila v pogovor. Že takrat mi je rekel, da mu je življenjsko delo, narediti svoj avtomobil. Bravo Gordon, uspelo ti je!
Po predstavitvi klasičnega športnega enosedežnika s pomožnimi sedeži T.50, je pred kratkim predstavil še model S Niki Lauda. Zakaj Niki Lauda, ki je bil trikratni svetovni prvak F1 in zakaj model S? Nikiju se želi Murray pokloniti za njuno prijateljstvo, velik talent in za vse, kar je ustvaril v življenju, in model S zato, ker je Murray kot tehnični direktor v Brabhamu osvojil 5 svetovnih lovorik. Klasični T.50 nima nikakršnih dirkaških dodatkov in je namenjen športnim gospodom, model z imenom Niki Lauda pa je namenjen čistemu užitku v hitri vožnji. Aerodinamični dodatki niso namenjeni atraktivnosti, ampak so plod raziskav v vetrovniku in na poligonu ter pomagajo pri stabilnosti pri velikih hitrostih. Zanimiv je mogočen zadnji difuzor, ki omogoča masivni pritisk na vozilo (1.500 kg). Murray bo naredil le 25 izvodov tega ročno narejenega vozila, ki bo stalo 3,6 milijona evrov. Predvidoma jih bo izdelal leta 2023, takoj bo končanih 100 izvedenk klasičnih T.50.
Cosworth bo dodal nekaj konjskih moči (standardni model ima 625 KM), tako da jih bo T.50s Niki Lauda imel sedemsto in enega (523 KW) pri 11.500 motornih obratih dvanajstvaljnika, ki bodo ob veliki brzini zaradi novega zajema zraka na strehi poskočili na 725 KM (541 kW). Vozilo je od standardnega shujšalo za 16 kilogramov. Tudi en sovozniški sedež je zaradi varčevanja s težo odstranjen. Vsak avto bo imel številko šasije povezano z Nikijevo zmago, tako bo prvi imel številko Kyalami 1974.